Директорська програма (ЗАВЕРШЕНО)

Директорська програма спеціально розроблена для підтримки бізнесу Agel в Україні. Її головна задача – допомогти дистриб’юторам Agel створити нові та сильні команди, а також закласти підвалини для формування особливого стилю життя Agel. Ця програма також включає в себе шість параметрів, які є дуже важливими для сталого, довготривалого розвитку: залучення нових учасників команд, їхнє утримання в активному стані, визнання та винагороди, кар’єрне зростання, прибуток.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОГРАМИ:

1 жовтня 2016 – 30 вересня 2017

ВИНАГОРОДА:

Директорська подорож на двох (кваліфікований Директор та співвласник номеру Agel1) до одного з привабливих туристичних міст Європи, що також включає у себе корисні тренінги, цікаві зустрічі та приємну вечерю із вищим керівництвом Компанії.

УМОВИ:

 1. Взяти участь у Директорській програмі мають змогу як нові Учасники Команд (ті, що були підписані, починаючи з 1 жовтня 2016), так й існуючі дистриб’ютори (з датою підписання до 1 жовтня 2016)
 2. Для реєстрації потрібно подати заявку у довільній формі про своє бажання взяти участь у Директорській програмі на адресу електронної пошти ukraine@agel.com.
 3. Придбати «Директорський набір»2, що включає 4 коробки продукції3 за спеціальною ціною (5439 грн, 100CV, 100 RV). Від моменту купівлі цього набору («Вхід у Програму») починається відлік періоду кваліфікації, який у будь якому разі триватиме до 30 вересня 2017.
 4. З моменту Входу у Програму підтримувати персональну активність на рівні не менше за 100 PV на місяць (кожного місяця з моменту Входу у Програму)4.
 5. Створити новий сумарний об’єм у слабкій гілці не менше, ніж 60,000 CV для існуючих дистриб’юторів (за весь період кваліфікації – від моменту Входу у Програму до 30 вересня 2017) або ж не менше, ніж 5,000 CV на місяць для нових Учасників Команди (від моменту Входу у Програму до останнього місяця кваліфікації).
 6. Кваліфікуватися особисто як Директор хоча б один раз під час кваліфікаційного періоду.
 7. Програма діє в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі, Польщі та Литві.

ДОДАТКОВА ВИНАГОРОДА:

 • Бонус Швидкого старту $20 отримає Особистий спонсор того Учасника, який увійшов у Директорську програму та придбав Директорський набір.
 • Особистий спонсор новокваліфікованого Директора, який виконав умови Директорської програми, також має змогу відправитися у Директорську подорож5 за умови, якщо такий Спонсор особисто відповідає усім вимогам та умовам Директорської програми.

 

1  – Якщо номер Agel не передбачає співвласника, кваліфікований Директор має право фінансувати Директорську подорож ще одній особі за власний кошт.

 2 – Директорський набір включає продукти GSH + OHM + Omega3 + GLO.

100 CV зараховуються як особиста активність. Придбати набір можливо тільки один раз на початку Директорської програми у момент реєстрації новачка (enroll) або опції підвищення (upgrade). Повторна купівля неможлива. Зауважте, що у відповідності до загальних правил та Компенсаційного плану особистий об’єм, який перевищує 100 PV (окрім об’єму замовлення через опцію реєстрації або підвищення), додається до об’єму слабкої гілки та відображається у загальному об’ємі до виплати комісійної винагороди групового об’єму).

3 – Склад набору може бути змінений на розсуд Компанії в залежності від наявності того чи іншого компоненту на складі.  Набір не призначений для оплати коштами з віртуального бонусного рахунку.

4 – Переривання щомісячної особистої активності зупиняє дію Директорської програми.

5 –  Подорож для однієї особи.

 • Купуючи Директорський набір дистриб’ютор Agel погоджується з умовами Директорської програми та надає згоду на використання та обробку персональної інформації виключно в цілях функціонування Програми.
 • Компанія залишає за собою право вносити незначні зміни до умов Програми на власний розсуд у відповідності до політики Компанії.
 • Кваліфіковані Директори та Учасники Команд повинні відповідати усім правилам ведення бізнесу Agel, мати зразкову репутацію та використовувати високі етичні стандарти у своїй роботі.
 • Компанія залишає за собою право відмовити у наданні Директорської подорожі, якщо вищезгадане положення буде порушено.
 • Винагороди та CV не можуть поєднуватися з іншими спеціальними пропозиціями, акціями або знижками.
 • За умови виконання усіх умов Програми Подорож включає в себе один номер у готелі та два авіаквитки за рахунок компанії.
 • Вартість винагород не виплачується готівкою або продукцією.
 • Компанія не оплачує податки, чайові, додаткові та непередбачувані витрати, пересування морським або наземним транспортом до/з аеропорту, витрати на оформлення необхідних для Подорожі документів (паспорти, візи, тощо). Під авіаквитком розуміється переліт з одного чи двох аеропортів, що будуть визначені, до аеропорту пункту призначення, що буде визначено.